Masáže

DekoracePřijďte si odpočinout do oázy klidu, kde se o Vás postará profesionální masér Pavel Sporek. Dopřejte si chvíle uvolnění, odpočinku, relaxace a naberte sílu do dalších dní. Masáže Vás zbaví stresu, uvolní ztuhlé a namožené svalstvo, dodají životní sílu a energii. Vyzkoušejte sílu masáží i Vy! Masáže Vám nabízím v Litoměřicích, Ústí nad Labem, ale také přímo u Vás doma.

Poskytuji celou řadu masáží, z nichž si určitě vyberete tu pravou pro Vás.

Léčivá sílá masáží a doteků

Již od dávných dob má síla lidských doteků důležitý význam v našem životě. Správně vedené doteky přinášejí pohodu, úlevu a celkově zlepšují zdravotní stav. Masáže jsou primárně založené na léčivé síle lidských doteků, které mají vliv jak na tělesnou, tak duševní rovnováhu. Masáž zároveň patří mezi nejstarší formu terapie, kterou využívaly již starověké národy.

Jaké jsou účinky masáží?

  • celkové uvolnění svalů, šlach a kloubů
  • stimulace krevního oběhu a lymfatického systému
  • odbourání stresu a napětí
  • harmonizace těla

Jak provádím masáže?

Ke svým klientům přistupuji vždy individuálně s ohledem na jejich představy a požadavky. V případě, že si nejste jistí, jaká masáž je pro Vás vhodná, rád Vám po konzultaci poradím. Masíruji v Litoměřicích a Ústí nad Labem, v případě Vašeho přání i u Vás doma. Ceny masáží, které nabízím, jsou navíc velmi atraktivní (více v ceníku masáží).

V případě Vašich dotazů mne neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Koupit poukázku

TOPlist