Medová masáž

Léčivé účinky včelího medu jsou známy již po staletí. Medová masáž je starobylou léčitelskou detoxikační metodou, která dokáže účinně odstranit usazeniny a toxické látky hluboko uložené v našich tkáních. Nyní si můžete tuto jedinečnou masáž dopřát v Litoměřicích a v Ústí nad Labem, kde provádí medové masáže profesionální masér Pavel Sporek.

Poznejte účinky medové masáže

Medová masáž je ideálním prostředkem k odbourávání stresu a osvědčenou metodou v léčbě civilizačních chorob, které jsou důsledkem nezdravého životního stylu. Působí také jako efektivní prevence stárnutí pleti. Při medově masáži dochází k pročištění pórům a kompletnímu prokrvení pokožky. Po absolvování masáže bude Vaše pokožka velmi jemná na dotek, hydratovaná a příjemně vonící po medu.

Další účinky medových masáží

Ověřené jsou pozitivní účinky medové masáže na stárnoucí a nečistou aknózní pleť. Med má silné detoxikační účinky, které primárně působí proti choroboplodným zárodkům. Medová masáž silně oživuje celý organismus. Je proto vhodná také při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, onemocnění, při napětích, nervových poruchách a stavech neklidu.

Objednejte se na medovou masáž ještě dnes!

Koupit poukázku

TOPlist